Blog

Чим живе франківський офіс Sombra

Liuba Zhurko
Liuba Zhurko
HR marketing specialist

24.02.2021

Першим домом Sombra в Івано-Франківську була невелика квартира центрі. У 2016 році там працювало лише кілька людей. Але нас ставало більше, тому довелось переїхати в більший офіс.

 І з 2017 нашим домом став маєток на вулиці Зорія. Зараз нас тут понад 30, але кожен має своє місце для праці, спілкування та відпочинку.

«Івано-Франківський офіс завжди вирізнявся своєю домашністю. Так історично склалося, що за всю історію офіс розміщувався у жилих приміщеннях. Тут завжди панує сімейна атмосфера, адже всі ми одна велика сім’я однодумців!» – керівник офісу Сашко Ружило.

2020

Спеціалісти працюють з нами впродовж багатьох років, радять нас своїм друзями та не змінюють компанію, бо їм тут добре.

Андрій Острижнюк працює в Сомбрі більше 3-ох років. Каже, що не почувається в офісі, як на роботі, а так, ніби в колі друзів зі спільними інтересами, які, крім того, ще кодять. 

«Робочий час обов’язково потрібно розбавляти розвагами та відпочинком. Так працюється приємніше і продуктивніше. Наше спільне хобі – настільний футбол. В особливо напружені дні ламаються труби й гравці, а потім все це розлітається по офісу. Може здатись смішно, але це важлива частина робочого процесу. Такі ігри дозволяють розслабитись і відпочити. А на свіжу голову думається краще. Звісно, попри розваги потрібно ще й попрацювати. Та в такій атмосфері це приємно, бо тут кожен готовий допомогти та поділитись досвідом».

Павло Данів каже: «За майже 4 роки роботи в Sombra я ще ні разу не пошкодував, що вибрав саме цю компанію. Все тому, що окрім професійного росту я знайшов тут чудових друзів, котрі стали невіддільною частиною мого життя».

Олександр Герула з Sombra 3 роки, але каже, що цей час пройшов для нього дуже швидко.
«Товариськість – це окрема тема для розмови! З цим все чудово. Наш офіс – це завжди місце комфорту та дружньої атмосфери. Здається, що кращого офісу, ніж Івано-Франківський, я ще не зустрічав!»

Ми організовуємо власні заходи та долучаємось до локальних у місті. Підтримуємо соціальні та благодійні ініціативи. У нас потужна бігова спільнота, яка часто підтримує ініціативи від франківського бігового клубу. От у грудні 2020-го взяли участь у благодійному заході «Забіг святих Миколаїв». Бо, як каже керівник франківського офісу Сашко Ружило: «Ми бігали, бігаємо і будемо продовжувати бігати!»

А ще їздимо на велосипедах, ходимо в гори й театр, разом святкуємо важливі події, допомагаємо рости професійно і не забуваємо хвалити й хвалитися. 

Вже традиційно під час новорічного корпоративу нагородили та відзначили переможців у номінаціях:

– Runner of the year (Ігор Бардюк, Наталя Федьків)

– Rising star (Назар Ткачук)

– Development and support JS TechCommunity (Святослав Мушинський)

Bright Beginning (Ярослав Веляник)

– Cultural Influencer (Андрій Острижнюк)

Тому що у нас є – і про це приємно говорити – зірки, бігуни та навіть культурний інфлюенсер. Це людина, яка знає все про цінності та діяльність офісу, тому допомагає новачкам легко й без зайвих стресів влитися в колектив.

З актуальними вакансіями ви можете ознайомитися за лінком

Співавторка: Вікторія Попович 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.