Blog

“Remote Year”: які можливості відкрилися в Sombra з віддаленим режимом праці

Liuba Zhurko
Liuba Zhurko
HR marketing specialist

20.01.2021

За час карантину до нас приєдналися інженери з Одеси, Чернівців, Харкова, Чернігова та Київщини. 

Ми адаптували наші HR-процеси до віддаленої роботи, а офісне життя трансформували в активне віртуальне. 

Ужгород або Харків, Одеса чи Тернопіль, Запоріжжя або, можливо, Житомир чи Луцьк – ми не знаємо, з якого куточка України буде наш майбутній колега.

Незалежно від того, в якому місті він чи вона проживатиме, в Sombra відкриті усі можливості для роботи над цікавими проєктами, росту та вдосконалення з технічним ком’юніті, користування всіма бенефітами та відвідування цікавих лекцій і зустрічей Sombra Talk.

За час карантину до нас приєдналися інженери з Одеси, Чернівців, Харкова, Чернігова та Київщини. 

Ми адаптували наші HR-процеси до віддаленої роботи, а офісне життя трансформували в активне віртуальне. 

Звісно, ми, як і всі, хочемо, щоб швидше знову настав час теплих розмов на кухні за кавою та гучних вечірок щоп’ятниці, але розуміємо, що найкращим офісом для когось залишиться  власний дім або узбережжя моря. І ми повинні цьому сприяти.

Ми почали наймати працівників з будь-яких куточків нашої країни, а тим колегам, які вже з нами, запропонували mix-формат, завдяки якому вони можуть працювати як з дому, так і з офісу і після завершення карантину. Офіс, звичайно, був облаштований згідно з усіма вимогами дотримання соціальної дистанції та забезпечений всім необхідним для безпечного перебування.

Ще до поширення пандемії та переходу на віддалений формат роботи ми розпочали виконувати низку дій, які допомагають підтримувати працівників:

  • проводимо Sombra Talks з лекторами-експертами, говоримо про те, як облаштуватися та бути продуктивними, працюючи з дому. З початку карантину ми провели вже кілька десятків таких лекцій, зокрема  з психологом Володимиром Станчишиним дізнались про методи запобігання емоційному вигоранню, запросили розповісти про імунітет біолога Дарію Озерну, про здорове харчування розмовляли з дієтологом-нутриціологом Мартою Чорною, також відбулися зустрічі з лікарем-реабілітологом Ярополком Пшиком про здоров’я спини, а ще розкривали багато тем із soft skills;
  • збільшили частоту проведень зустрічей “один на один” з працівниками;
  • перенесли (що важливо – не скасували) всі наші івенти в онлайн-формат;
  • перевели практично всіх працівників з ПК на ноутбуки для забезпечення мобільності;
  • почали проводити регулярні CEO Updates.

Нові бенефіти як виклик часу: 

Нещодавно завершили роботу над розробкою нового формату соціального пакету. Його основним фокусом стала підтримка та турбота про психічне та фізичне здоров’я наших працівників.

Ми додали Yearly Check Up-програму, консультації з психологами, вакцинацію, перевірки родимок та зору, компенсацію спортивних активностей та інші корисні речі для здоров’я. Найважливішим при розробці нового формату бенефітів було те, що працівники можуть ними скористатися незалежно від того, в якій точці України вони проживають.

Зараз у Sombra  відкрито близько двох десятків вакансій з можливістю працювати віддалено або в mix-форматі після завершення карантинних обмежень.

З переліком можна ознайомитися  за посиланням : https://sombrainc.com/career/

І ще багато вакансій буде відкрито найближчим часом.

Leave a Reply

Your email address will not be published.