Blog

RigUp – це можливість працювати в Senior Sombra Team і з Cutting-Edge технологіями

Liuba Zhurko
Liuba Zhurko
HR marketing specialist

26.01.2021

 

RigUp (Workrise) –  компанія, яка розробляє платформу для працівників енергетичних компаній із США, м. Остін (штат Техас). Платформа об’єднує підрядників, постачальників і вузькопрофільних спеціалістів в енергетичній галузі.

Допомагає корпораціям швидше збільшувати свої потужності, а працівникам – знаходити довготривалу/короткотривалу роботу, створюючи у такий спосіб цінність одразу для двох сторін.

Локації: м. Остін (Техас), м.Белфаст (Ірландія)

Стек технологій:

Node.js, TypeScript,  GraphQL (using Apollo), GCP, PosgreSQL, MongoDB. 

React for Front End.

RigUp (Workrise) та Sombra

З цим проєктом ми почали працювати у 2020 році. 

Зі сторони Sombra над проєктом працюють 6 спеціалістів: 4 Senior NodeJS Engineers, 2 Senior React Engineers, Technical Support Engineer, Account Manager.  

Шукаємо підсилення в команду: 3 Senior React Engineers, 4 Senior NodeJS Engineers.

Інженери з України інтегровані в команду замовника. Цікава практика: інженер самостійно пише юніт-тести для свого коду, QA-інженерів немає, проте замовники спеціально виділяють час на End-to-End та Unit Tests.

Що розповідає команда про проєкт?

“У цьому проєкті крутий стек технологій:  GCP Services, Kubernetes, PostgreSQL, MongoDB, Fastify, Nest.js, GCP PubSub зі сторони back end. Технологічно цікавий проєкт, мікросервісна архітектура. 

Велика перевага для мене в тому, що можна працювати з різними технологіями. Наприклад, я зараз працюю з Fastify, але мав завдання і на інших мікросервісах. 

Окремо варто відзначити підхід до інженерів. Інженер – це не спеціаліст, який обмежений певними знаннями в конкретних технологіях і працює в цих рамках. Інженер – спеціаліст для вирішення задач. Мені це дуже імпонує, як і відчуття команди, адже ми працюємо в команді замовника (близько 50 осіб) та інтегруємось з нею.”

Потенціал платформи:

За п’ять років існування RigUp (Workrise) залучив близько 450 млн доларів інвестицій, зокрема від Founders Fund (Founders Fund is a San Francisco based venture capital firm investing in companies building revolutionary technologies)

Не тільки інвестори вважають, що стартап-компанія має потенціал. У 2020 RigUp (Workrise) був названий серед 50 стартапів у США, які можуть стати наступними “unicorn” або компаніями, вартістю 1 млрд доларів.

У США енергетична галузь працевлаштовує понад 6 млн енергетиків. Понад 5000 підрядників знаходять роботу через платформу RigUp (Workrise), а понад 250 енергетичних компаній та операторів знаходять там працівників. Ця кількість постійно зростає, а користувачі щоразу збільшують кількість дій на платформі, адже вона не обмежується виключно пошуком роботи чи працівника. 

Якщо вас зацікавив проєкт, напишіть нам щодо вакансій, і з вами сконтактують наші рекрутери.

https://www.linkedin.com/in/inna-shulhina-2830a5139/

https://www.linkedin.com/in/nataliia-roman-66a1b5149/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.